Sinu teekond golfariks

1

Registreeri end 2-päevasele kursusele. Tule koos sõbraga, on lõbusam!

2

Professionaalsed golfitreenerid õpetavad Sulle lööke, etiketti, reegleid ja kõike muud, mida golfist teadma pead.

3

Läbi lihtne test ja saad endale Green Card’i ning õiguse mängida golfi kõikjal maailmas.
Hinna sisse kuulub kogu vajalik varustus.

4

Et saada tõeliselt vilunuks, liitu grupitreeninguga või võta eratunde ning mängi võimalikult palju iseseisvalt väljakul

Alustajate paketid

Alusta enda teekonda golfariks saamise poole Valgerannas. Pakume golfiga alustamiseks suurepäraseid ning soodsaid võimalusi. Vali endale meelepärane pakett, registreeri kursustele ning tule ja naudi golfi. Pärnumaa vanim golfiväljak ootab Sind!

KKK

Korduma kippuvad küsimused

Kas alustajate pakette on võimalik ka järelmaksuga tasuda?

Jah, on küll. “Golfiga sõbraks” ja “Golf elustiiliks” pakette on võimalik tasuda kuni kolmes osamakses. Lisainfot küsi meie Caddiemasterilt caddiemaster@wbg.ee või +372 442 9930

Mida kursusele selga-jalga peaksin panema?

Kursusele soovitame Sul tulla mugava sportliku vabaaja riietusega. Pükstest palume vältida teksa- ja dressipükse. Särgiks sobib olemasolev kraega särk. Jalga soovitame panna mugavad vabaaja jalanõud. Peakatteks sobib soovi korral hästi nokamüts või külmemal ajal mõni soojem müts.

Pane tähele, et golfimäng jätkub ka vihmase ja tuulise ilmaga. Ainus, mis kursuse peatab on äike, seega palume ennast kurssi viia ilmateatega ja riietuda vastavalt. Golfiväljakul on tihti tuulisem kui linnatänavatel, seega soovitame ka mõne soojema jaki igaks juhuks kaasa haarata.

Mis kaasa tuleb võtta?

Kaasa võta palun hea tuju ja huvi golfi vastu! Muu vajamineva muretsemine jääb meie hooleks.

Mis siis, kui saaksin kursusel osaleda ainult laupäeval, pühepäeval või on nädalavahetus mis minu jaoks täielikult välistatud?

Kursus on jaotatud 2 päeva peale ning alustada tuleb alati laupäeval läbivõetava osaga. Juhul kui Sulle sobib tuleval nädalavahetusel vaid laupäev, saad teha pühapäevase kursuse järgneval või mõnel endale paremini sobival nädalavahetusel (vahe ei tohi olla rohkem kui 4 nädalat). Kui nädalavahetused ei ole Sinu jaoks aeg, kus teha algust golfiga ning sooviksid kursuse läbida hoopis mõnel argipäeval, ole hea ja võta palun ühendust meie Caddiemasteriga caddiemaster@wbg.ee või +372 442 9930.

Kust saan lisainfot?

Tekkinud lisaküsimustega aitab Sind meie administraator igapäevaselt caddiemaster@wbg.ee või +372 442 9930.

Pole veel päris kindel, kas
golf sulle üldse meeldib?

Juhul kui ülal kirjeldatud paketid tunduvad Sinu jaoks veel natuke liiga golfiga siduvad ja sooviksid sõpradega tulla ainult golfi lühitutvustusele, kus teha mõned hoogsad löögid, pakume alates 5-liikmelisest grupist ka golfi kiirkursuseid.

Tule veendu kui mõnus spordiala golf tegelikult on!


Warning: Undefined array key 0 in /data03/virt21564/domeenid/www.wbg.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-query.php on line 3456