Noortele

Treeninggrupid

Tule suveks golfitrenni! Treeningutele on oodatud 5-18 aastased nii algajad kui ka juba varasemalt trennis käinud noored. Trenni tulles võta kaasa ainult hea tuju. Kõik muu vajalik on meie poolt.

1x nädalas trennis osalemise kuutasu 70€

2x nädalas trennis osalemise kuutasu 100€

KOLMAPÄEV KELL 17:30-19:00 ja 19:00-20:30, laste trenn

PÜHAPÄEV KELL 15:00-16:30 ja 16:30-18:00, laste trenn

Miks Golf noortele?

Enesearendus –  Golf paneb mängija pidevasse arenemise positsiooni. Mängijad analüüsivad mida nad tegid hästi ja mida peaks tegema paremini, et veelgi areneda. Tekib eneseanalüüsi oskus, abi otsimise oskus (professionaalidelt nõu küsimine) golfiõpetusel ning kriitika talumine.

Etikett ja väärtused – Golf on pikkade traditsioonidega mäng mis on eksisteerinud juba sadu aastaid. Golf õpetab noori käituma iseenda ja teistega viisakalt. Lisaks õpetab golf austust.

Värskes õhus viibimine –  Varakevadest hilissügiseni õues kõndimine ja muude aktiivsete tegevuste tegemine aitab püsida tervena. Lisaks loob see harjumuse, mis on parem kui arvutimängud või televisiooni vaatamine. Värske õhk aitab ka meelt puhastada ning viib mõtted eemale koolist ja muust.

Kvaliteetaeg perega – Golf võib olla ka perekeskne tegevus mitmeteks tundideks. Golf on hea võimalus vanematele anda positiivset tagasisidet ja julgustust lastele. Mis on veel parem kui veeta terve perega kvaliteetaega õues.

Lõbu – Noored kasvavad üles liiga kiiresti tänapäeva tehnoloogiamaailmas. Sõpradega suhtlemine näost näkku on harv nähtus ja lisaks sellele pakub golf heast seltskonnast osasaamise võimalust.

Tervis –  Golf on aktiivne tegevus ja sellega kaasneb väiksem võimalus vigastada end kui teistes spordialades. Golf arendab siselihaseid, mis toetavad selgrooga, lisaks arendab golf painduvust ja annab võimaluse olla aktiivne ja terve.

Treeningvarustus – Kogu treeningu jooksul vajaminev varustus on noorele meie käest tasuta.

Piiramatult golfi iga päev – WBGs golfi õppiv kuni 18. aastane noor saab mängida ja harjutada golfi meie väljakul piiramatult läbi suve.

Noortelaager 2024

Sellel suvel toimub White Beach Golfis laste laager

Täpsema info avaldame peatselt!

Täiskasvanutele

Treeningud White Beach Golfis

WBG kutsub treenima kõiki, kes soovivad oma mänguoskust parandada ning golfiga alustamist ja jätkamist lihtsamaks teha.

WBG osavate treenerite juhendamisel käime läbi kõik alates sellest, kuidas arendada oma hoovõttu pikemaks ja sirgemaks kuni lühikese mänguni. Vaatame läbi ka strateegiad, kuidas golfi nautida ja väljakul läbi teha, et tekiks stabiilne baas.

Tule Proovi Golfi

Pole kunagi varem golfikeppi käes hoidnud? See proovitreening on mõeldud täpselt Sinule. 10€ tasu eest saad treeneri käe alla teha oma elu esimese golfitrenni.

Naistetrenn ja WBG Grupitrenn

Täiskasvanute grupitrennid on mõeldud kõikidele aktiivsetele golfaritele, kes soovivad ennast iganädalaselt golfivormis hoida. 

Naistetrenni ja WBG klubiliikmete grupitrenni tasud:

Kuutasu 80€ 

Ühekorra pääse 25€

Mentorprogramm

Esimesed golfimängud väljakul võivad alustajana üksinda mängides tunduda veidi himuäratavad. Selleks oleme loonud toreda mentorprogrammi, kus golfiringi jooksul juhendavad ning tutvustavad golfireegleid ja etikette meie edasijõudnud klubimängijad alles alustavatele mängijatele.

Lisaks on programm ideaalne võimalus leida endale uusi mängukaaslasi ka edaspidiseks.

Julgustame Sind meie mentoritega ühendust võtma, et omavahel mõlemale sobiv aeg kokku leppida.

Mentori leidmiseks palun võta ühendust Viljariga: viljar@wbg.ee

Tutvustus & treeninggrupp

WBG kutsub treenima kõiki, kes soovivad oma mänguoskust parandada ning golfiga alustamist ja jätkamist lihtsamaks teha.

WBG osavate treenerite juhendamisel käime läbi kõik alates sellest, kuidas arendada oma hoovõttu pikemaks ja sirgemaks kuni lühikese mänguni. Vaatame läbi ka strateegiad, kuidas golfi nautida ja väljakul läbi teha, et tekiks stabiilne baas.

Treenerid

Priit Jalasto

PGA PRO
Era- ja grupitrennid, alustajad ja edasijõudnud

Priit alustas golfiga juba 17 aastat tagasi ja on golfitreenerina tegutsenud 10 aastat. Oma PGA Pro hariduse omandas ta Soome PGA-s Vierumäki Spordiülikoolis. Oma treenerikarjääri jooksul on Priit tegutsenud kõikidel Eesti suurimatel golfiväljakutel, viies läbi noortetreeninguid, green card kursuseid, era- ja grupitreeninguid. Lisaks on Priit osalenud erinevate maailma tipptreenerite seminaridel nii Eestis kui välismaal. Priidu teadmised golfitehnikast aitavad Sinu golfipalli lennutada kaugemale, täpsemalt ja stabiilsemalt. Priidu poole võib pöörduda ka kõikide golfivarustust puudutavate küsimustega.

Taavi Viirpalu

Lastetreener
Era-ja grupitrennid, alustajad ja edasijõudnud 

Taavi alustas golfi mängimist 2010. aastal. Alates 2021. aastast on Taavi olnud juhendaja Rae Golfis. Samal aastal omandas ta ka EKR 3. taseme treeneri paberid. Golfi õpetamise juures peab ta tähtsaks, et treeningud oleks mööda saadetud eelkõige lõbusas ja positiivses õhkkokonnas. Treenitavad peaksid tundma end trennis mugavalt ja julgema küsimusi küsida ning arutlema treeneriga. Golfi õppimine peaks olema lihtne ja arusaadav kõigile.