Noortele

Noortelaager 2022

Sellel suvel toimub White Beach Golf’is kaks laagrit 27.-29. juulil ja 17.-19. augustil.

Laagri päevakavas toimub põnevatele golfitreeningutele lisaks veel golfiteemaline viktoriin, aarete jaht, ronimine seikluspargis ja palju muud!

Kliki SIIA et tutvuda laagri ajakavaga ning menüüga!

Laagri hind: 175€

Laagri eest tasumine:

Juulikuu laagri registreerimis- ja tasumistähtaeg on 22. juuli ja augustikuu laagri registreerimis- ja tasumistähtaeg on 12. august.
Treeneriteks on Laura-Liisa Lilleleht (email: lilleleht.lauraliisa@gmail.com tel. +372 51982884) ja Taavi Viirpalu!

Miks Golf noortele?

Enesearendus –  Golf paneb mängija pidevasse arenemise positsiooni. Mängijad analüüsivad mida nad tegid hästi ja mida peaks tegema paremini, et veelgi areneda. Tekib eneseanalüüsi oskus, abi otsimise oskus (professionaalidelt nõu küsimine) golfiõpetusel ning kriitika talumine.

Etikett ja väärtused – Golf on pikkade traditsioonidega mäng mis on eksisteerinud juba sadu aastaid. Golf õpetab noori käituma iseenda ja teistega viisakalt. Lisaks õpetab golf austust.

Värskes õhus viibimine –  Varakevadest hilissügiseni õues kõndimine ja muude aktiivsete tegevuste tegemine aitab püsida tervena. Lisaks loob see harjumuse, mis on parem kui arvutimängud või televisiooni vaatamine. Värske õhk aitab ka meelt puhastada ning viib mõtted eemale koolist ja muust.

Kvaliteetaeg perega – Golf võib olla ka perekeskne tegevus mitmeteks tundideks. Golf on hea võimalus vanematele anda positiivset tagasisidet ja julgustust lastele. Mis on veel parem kui veeta terve perega kvaliteetaega õues.

Lõbu – Noored kasvavad üles liiga kiiresti tänapäeva tehnoloogiamaailmas. Sõpradega suhtlemine näost näkku on harv nähtus ja lisaks sellele pakub golf heast seltskonnast osasaamise võimalust.

Tervis –  Golf on aktiivne tegevus ja sellega kaasneb väiksem võimalus vigastada end kui teistes spordialades. Golf arendab siselihaseid, mis toetavad selgrooga, lisaks arendab golf painduvust ja annab võimaluse olla aktiivne ja terve.

Treeningvarustus – Kogu treeningu jooksul vajaminev varustus on noorele meie käest tasuta.

Piiramatult golfi iga päev – WBGs golfi õppiv kuni 18. aastane noor saab mängida ja harjutada golfi meie väljakul piiramatult läbi suve.

Treeninggrupid

Kolmapäev 17:00-18:00 ja 18:00-19:00 laste grupid

Pühapäev 12:00-13:00 ja 13:00-14:00 laste grupid

Alustajale

Tutvustus & treeninggrupp

WBG kutsub treenima kõiki alustajaid, kes soovivad oma mänguoskust parandada ja golfiga alustamist lihtsamaks teha.

Akadeemial on alustajate programm, kus kuu jooksul on võimalik läbida piiramatult golfitrenne mitme erineva treeneri juures. Teekonnal aitavad Sind nii treenerid kui ka klubiliikmed, et tunneksid end golfiklubis kui kodus.

WBG osavate treenerite juhendamisel käime läbi kõik alates sellest, kuidas arendada oma hoovõttu pikemaks ja sirgemaks kuni lühikese mänguni. Vaatame läbi ka strateegiad, kuidas golfi nautida ja väljakul läbi teha, et tekiks stabiilne baas.

Mentorprogramm

Esimesed golfimängud väljakul võivad alustajana üksinda mängides tunduda veidi himuäratavad. Selleks oleme loonud toreda mentorprogrammi, kus golfiringi jooksul juhendavad ning tutvustavad golfireegleid ja etikette meie edasijõudnud klubimängijad alles alustavatele mängijatele.

Lisaks on programm ideaalne võimalus leida endale uusi mängukaaslasi ka edaspidiseks.

Julgustame Sind meie mentoritega ühendust võtma, et omavahel mõlemale sobiv aeg kokku leppida.

Mentori leidmiseks palun võta ühendust Viljariga: viljar@wbg.ee

Treenerid

Cristofer Herman

PGA Assistant PRO
Lastetreener
Era- ja grupitrennid, alustajad ja edasijõudnud

Cristofer jõudis golfi juurde 2009. aastal. Juba algusest saati on Cristoferi huvitanud golfilöögi dünaamika ja golfimängu olemus. Tublist õpilasest on sirgumas treener, kes hetkel omandab uusi teadmisi ja lihvib pedagoogilisi oskusi Inglise PGA-s. 2020.aastal omandas ta EKR 3.taseme treeneri paberid. Cristofer arvab, et trennis õpitu peab olema lihtsalt rakendatav ka mänguolukorras.

Taavi Viirpalu

Lastetreener
Era-ja grupitrennid, alustajad ja edasijõudnud 

Taavi alustas golfi mängimist 2010. aastal. Alates 2021. aastast on Taavi olnud juhendaja Rae Golfis. Samal aastal omandas ta ka EKR 3. taseme treeneri paberid. Golfi õpetamise juures peab ta tähtsaks, et treeningud oleks mööda saadetud eelkõige lõbusas ja positiivses õhkkokonnas. Treenitavad peaksid tundma end trennis mugavalt ja julgema küsimusi küsida ning arutlema treeneriga. Golfi õppimine peaks olema lihtne ja arusaadav kõigile.

Laura-Liisa Lilleleht

Lastetreener
Era-ja grupitrennid, alustajad ja edasijõudnud 

Laura-Liisa on golfi mänginud 10 aastat ning on viiekordne Valgeranna golfiklubi naiste meister. Treeningute andmisega White Beach Golf’ is on ta tegelenud aastast 2019. Laura-Liisa omab EKR 3. taseme kutsetunnistust ning omandamisel on EKR 4 nooremtreeneri kutse. Lisaks õpib ta Prahas Charles University’s füsioteraapiat. Treenerina peab ta kõige tähtsamaks pühendumist oma tööle ja head suhtlust treeneri ja õpilase vahel. 

lilleleht.lauraliisa@gmail.com
+372 5198 2884